KOSZYK JEST
PUSTY

793-655-100

sklep@pixarcars.pl

Aktualności

sie25

THOMASVILLE RACING LEGENDS - nowe modele Cars

Nowa seria autek w skali 1:55

sie  25
Więcej
sie15

SUNNY POGODNA - SUNNY DAYS. LALKI Z NOWEJ BAJKI NICK JR.

Przygody sympatycznej Sunny, stylistki i właścicielki salonu fryzjerskiego. Każdego dnia podczas pracy nastolatka musi radzić sobie z różnymi problemami, których rozwiązanie wymaga od niej mnóstwa kreatywności. Sunny towarzyszą oddani przyjaciele, zawsze gotowi do udzielenia pomocy. Są to Doodle, Rox, Blair, Timmy, oraz Cindy.

sie  15
Więcej
lip12

TOMEK I PRZYJACIELE: nowy film - Big World! Big Adventures! PREMIERA 2018

Ace wyścigówka z Australii namawia Tomka aby został pierwszą lokomotywą która będzie podróżować pocałym świecie. Tak oto Tomek wyruszą w wyprawę przez pięc kontynentów, odwiedza pustynie, dżungle oraz wielkie góry. 

W czasie tej podróży spotyka Nie, lokomotywę która uczy nas że każdy potrzebuję trochę pomocy od przyjaciół.

W filmie poznamy między innymi - Ace Racer, Yong Bao, Nia, Beau, Kwaku.

lip  12
Więcej
wrz06

Małpki Fingerling produkcji WowWee

Małpki Fingerlings ożywają na naszych rękach z ponad pięćdziesięcioma różnymi animacjami. Dzięki nim wiemy jak nasze małpki się czują. Wasze dzieci zakochają się w tych słodkich oraz nieraz głupiutkich małych stworzeniach. Wszystko dzięki realistycznym odgłosom, mrugającym oczkom oraz poruszającej się główce. Dodatkowo rączki które łapią oraz zawinięty ogon. Małpki można bujać, przytulać, całować oraz tulić do snu!

wrz  06
Więcej
sie20

Modele w skali 1:24 produkcji Jada

Poniżej zdjęcia modeli w skali 1:24.

sie  20
Więcej
cze13

Cruz Ramirez

Poznajmy Cruz Ramirez...
cze  13
Więcej
cze11

Jackson Storm Sztorm

Jackson Sztorm jest szybki, lśniący i gotowy do ścigania. Lider aut wyścigowych nowej generacji Sztorm jest pewny siebie, zarozumiały. Jednak jego niezrównana szybkość sprawia że sport wyścigowy zmienia się nie do poznania. Trenując na najnowszych symulatorach zaprogramowanych aby udoskonalać technikę i prędkość, Jackson Sztorm jest zbudowany by być niezwyciężonym - i on to wie...
 

cze  11
Więcej
cze10

Pidżamersi - świetne zabawki z hitowego serialu już w sprzedaży !!!

„Pidżamersi” to opowieść o przygodach trójki przyjaciół, którzy na pozór wiodą zwyczajne życie. Chodzą do szkoły, odrabiają lekcje, zawierają przyjaźnie. Kiedy jednak w mieście zaczyna się coś dziać, to właśnie oni ruszają na ratunek! Po zapadnięciu zmroku zakładają pidżamy, aktywują amulety i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Dzięki przyjaźni i super zdolnościom są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.
 

cze  10
Więcej
cze10

Miki i Raźni Rajdowcy – premiera w kwietniu

Miki i Raźni Rajdowcy – premiera w kwietniu

Wielka szóstka z serialu "Klub przyjaciół Myszki Miki" wyrusza na kolejne przygody! Tym razem Miki wraz z wiernymi przyjaciółmi - Minnie, Pluto, Goofym, Donaldem i Daisy - zabierze najmłodszych widzów na pełną humoru i energii przygodę dookoła świata swoimi wystylizowanymi samochodami wyścigowymi. Podróżując m.in. przez Wzgórza Hot Dog, bohaterowie będą przeżywać kolejne wspaniałe przygody. Serial „Miki i Raźni Rajdowcy” jest stworzony, by nieść emocjonującą lekcję o przyjaźni, pracy zespołowej oraz sportowym duchu. Seria zagości w Disney Junior już w kwietniu br.

Żródło: TVN Media
cze  10
Więcej
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl