sie 13 2022

Tomica Limited Vintage Neo

Mamy w ofercie dostępne z linni Tomica Limited Vintage Neo. Jest to seria modeli kolekcjonerskich w skali 1:64 wydawane przez TOMYTEC. 

Z początku seria przeznaczona była jedynie dla samochodów produkowanych w latach 50-tych oraz 60-tych. Od roku 2006 wydawane są również nowe modele w linii Tomica Limited Vintage Neo.

sie  13  2022
Więcej
sie 15 2018

SUNNY POGODNA - SUNNY DAYS. LALKI Z NOWEJ BAJKI NICK JR.

Przygody sympatycznej Sunny, stylistki i właścicielki salonu fryzjerskiego. Każdego dnia podczas pracy nastolatka musi radzić sobie z różnymi problemami, których rozwiązanie wymaga od niej mnóstwa kreatywności. Sunny towarzyszą oddani przyjaciele, zawsze gotowi do udzielenia pomocy. Są to Doodle, Rox, Blair, Timmy, oraz Cindy.

sie  15  2018
Więcej
lip 12 2018

TOMEK I PRZYJACIELE: nowy film - Big World! Big Adventures! PREMIERA 2018

Ace wyścigówka z Australii namawia Tomka aby został pierwszą lokomotywą która będzie podróżować pocałym świecie. Tak oto Tomek wyruszą w wyprawę przez pięc kontynentów, odwiedza pustynie, dżungle oraz wielkie góry. 

W czasie tej podróży spotyka Nie, lokomotywę która uczy nas że każdy potrzebuję trochę pomocy od przyjaciół.

W filmie poznamy między innymi - Ace Racer, Yong Bao, Nia, Beau, Kwaku.

lip  12  2018
Więcej
wrz 06 2017

Małpki Fingerling produkcji WowWee

Małpki Fingerlings ożywają na naszych rękach z ponad pięćdziesięcioma różnymi animacjami. Dzięki nim wiemy jak nasze małpki się czują. Wasze dzieci zakochają się w tych słodkich oraz nieraz głupiutkich małych stworzeniach. Wszystko dzięki realistycznym odgłosom, mrugającym oczkom oraz poruszającej się główce. Dodatkowo rączki które łapią oraz zawinięty ogon. Małpki można bujać, przytulać, całować oraz tulić do snu!

wrz  06  2017
Więcej
cze 11 2017

Jackson Storm Sztorm

Jackson Sztorm jest szybki, lśniący i gotowy do ścigania. Lider aut wyścigowych nowej generacji Sztorm jest pewny siebie, zarozumiały. Jednak jego niezrównana szybkość sprawia że sport wyścigowy zmienia się nie do poznania. Trenując na najnowszych symulatorach zaprogramowanych aby udoskonalać technikę i prędkość, Jackson Sztorm jest zbudowany by być niezwyciężonym - i on to wie...
 

cze  11  2017
Więcej
cze 10 2017

Pidżamersi - świetne zabawki z hitowego serialu już w sprzedaży !!!

„Pidżamersi” to opowieść o przygodach trójki przyjaciół, którzy na pozór wiodą zwyczajne życie. Chodzą do szkoły, odrabiają lekcje, zawierają przyjaźnie. Kiedy jednak w mieście zaczyna się coś dziać, to właśnie oni ruszają na ratunek! Po zapadnięciu zmroku zakładają pidżamy, aktywują amulety i zmieniają się w superbohaterów, którzy walczą z przestępczością. Dzięki przyjaźni i super zdolnościom są w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji.
 

cze  10  2017
Więcej